Şifremi Unuttum

Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar


IMDB:

Yorum yapılmamış

24 views

Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar
720p

Parapsikolog doktor olan Elise Rainier psikokinezi, telepati, durugözü ve paranormal olaylar ile ilgilenmektedir. Bu alanın en iyi ve profesyonellerinden biridir. Kendisine gelen kişiler genelde kendilerini içerisinde bulundukları durumdan kurtarmasını isterler o da basit bir şekilde işelri halleder. Fakat bu sefer çok değişik bir olayla karşı karşıyadır.

Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar 2018 Türkçe İzle

Ayrıca her doktorun olduğu gibi kendisinin Specs ve Tucker adında iki asistanı vardır. Her işini onlarla beraber yapar, tabiri caizse onalrsız hiçbir işini yapmaz. Doktorumuz daha önce hiç görmediği ilk kez karşılaştığı bu olaylar karşısında bakalım ne yapacak? Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com