Şifremi Unuttum

Sadma Online İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.865 views

Sadma Online İzle
720p

Romantik türde bir film olan Sadma, geçirdiği kazadan sonra geçmişi hakkında bir şey hatırlamayan bir kadının başından geçenleri konu alıyor.

Nehalata Hindistan’da yaşayan genç bir kadındır. Bir gün ağır bir trafik kazası geçiren Nehelata, başından yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Kazadan sonra kendini altı yaşında bir çocuk sanmaya başlayan Nehelata, yanında ona göz kulak olacak kimse olmadan hastaneden ayrılır. Başına gelen olaylar onu bir geneleve kadar sürükler. Tanıştığı genç bir adam Nehelata’nın durumunu far edince onu koruması altına alır, ve kendi evine götürür. Bu sırada Nehelata’nın ailesi ve arkadaşları polisle birlikte onu aramaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com