Şifremi Unuttum

Salma

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.532 views

Salma
720p

Salma ergenlik dönemine girdiğinde, anne ve babası onu dış dünyadan uzaklaştırır. Küçük bir odaya kapatılarak 9 yılını burada geçirir. Milyonlarca genç kız onunla aynı kaderi yaşar fakat Salma kaderini kabullenmeyecektir. Kapatıldığı bu yerde ruhunu teslim etmeyi reddeder. Etrafında bulduğu kâğıt parçalarını kullanarak öfkesini ve acısını bu kâğıtlara şiir yazarak dökecektir. Bu şiirler onun sesini duyurmaya çalışmasının utanç kısmı olarak görülse de Güney Hindistan’ın her yerinde okuyuculara ilham verir. 25 yıl sonra Salma’nın cesareti yok olacakken küçücük bir umut ışığı doğar.

Yaygın detektif filmleri gibi bu film de izole edilmiş ve korkutulmuş genç bir kızın beklenmedik bir şekilde nasıl bir kahramana dönüştüğünü anlatmaktadır. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com