Şifremi Unuttum

Sargi


IMDB:

Yorum yapılmamış

177 views

Sargi
720p

Sargi filmi konusu; Rubina Bajwa, Jassi Gill ve Babbal Rai arasında romantik bir aşk ilişkisini anlatmaktadır. Film, Jassi Gill’in çocukluğundan beri aşık olduğu ancak bir türlü kuvvetli bir şekilde dile getiremediği Rubina ile aşk yaşadığı Punjab’ta başlar. Ailesinin daha iyi bir yaşam sağlayabilmesi için Rubina taklit anlamında yalancıktan Karamjit Anmol evlenmeye karar verdir. Rubina bu kararı alırken göçmenlik amaçlı olarak ailesinin durumunu dikkate aldı. Bu durumdan habersiz olan Jassi’nin kalbi kırılmıştı.

Rubina Sharma tarafından işletilen bir restaurantta işe başlar. Sharma’nın oğlu Rai Rubina aşık olur. Jassi Rubina’nın sahteden evliliği hakkındaki bilgisi arttıkça, sevdiği kızın yanında daha fazla olabilmek için aynı restaurantta işe başlar. Şimdi Jassi, Babbal ve  Karamjit arasında üstünlük sağlama çabası başlar. Jassi Rubina aşık olmasına rağmen duygularını tam istediği ifade edemez.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com