Şifremi Unuttum

Sarhoş Atlar Zamanı İran Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

4.818 views

Sarhoş Atlar Zamanı İran Filmi İzle
360p

Ayoub, beş kardeşiyle ve babasıyla birlikte yaşamaktadır. Anneleri doğum sırasında ölünce, onlara babaları ve ablaları Rojin bakmaktadır. İran – Irak sınırında, diğer çocuklar gibi kaçakçılarla birlikte çalışan Ayoub, bir taraftan da sakat kardeşi Madi ile ilgilenir. Bir gün eve döndükleri zaman, babalarının öldüğünü öğrenirler, artık tek başlarına kalmışlardır. Amcaları da kendisinin zaten 8 çocuğu olduğu için onlara bakamayacağını söyleyince, Ayoub okulu bırakmaya ve ailesinin başına geçmeye karar verir. Bir süre sonra Madi’nin durumu kötüleşir, ve doktor ameliyat olması gerektiğini söyler.

sarho-atlar-zamani-iran-sinemasiAmcasının bulduğu işte çalışmaya başlayan Ayoub, para biriktirmeye ve kardeşini ameliyat ettirmeye karar verir. Diğer işçiler yükleri atlarla taşımakta, ama Ayoub’un atı olmadığı için o sırtında taşımaktadır. Soğuğa dayanabilmeleri için içtikleri suya içki karıştırılan atlar, bazen yolun yarısında yığılarak zorlukla çalışırlar. Zaman geçmekte, ancak Ayoub’un biriktirdiği para yetmemektedir. O da amcasının atını alarak belki de dönemeyecekleri bir yola çıkmaya karar verir. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com