Şifremi Unuttum

Savarkhed Ek Gaon


IMDB:

Yorum yapılmamış

665 views

Savarkhed Ek Gaon
720p

Köylüler köyde hergün başgösteren gari olaylardan iyice korkmaya başlamışlardır. Fakat gün geçtikçe olayı çözmeye başlarlar ve bu durumların arkasında bir takım gizemli kişiler olduklarını anlarlar. Bu insanlar sadece karanlık olduğunda çalışmaya başlamaktadır. Bu insanlar kimdir ve amaçları nedir? Savarked Ek Gaon filminde bu soruların hepsine çözüm bulacağız. Hintfilmi.net sunar.

Film 2004 nisan ayında mumbaide gösterime girmiş, gişede pek başarılı olmasada televizyonda oynadığı zamanlarda çok beğenilmiştir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com