Şifremi Unuttum

Seks ve Felsefe-Sex O Phalsapheh


IMDB:

3 yorum

58.447 views

Seks ve Felsefe-Sex O Phalsapheh
480p

Kırkıncı doğum gününü kutlamaya hazırlanan bir adam, hayatı hakkında önemli bir karar verir. Doğum günü kutlaması olarak, görüştüğü dört sevgilisini de davet edecektir. Hayatta vaktin herkes için kısıtlı olduğunu, ve dürüst olmanın en iyisi olduğunu düşünmektedir. Birbirlerinden haberi olmayan dört kadın bir araya gelinde şok olurlar. Adam hepsine, hangi amaçla onlarla ilişkiye başladığını açıklamaya çalışır. Aşkın farklı yüzleri olduğunu düşünmektedir. Sonunda hepsinin evine gitmesini, ve kendisiyle geçirdikleri vakitten ne kadarının gerçekten aşkı ifade ettiğini düşünmelerini ister. Hepsi evine gider, bir süre sonra dördüncü sevgilisi onu evine çağırır. Adam gittiği zaman, her şeyin tam tersine döndüğünü, aslında belki de başından beri öyle olduğunu fark edecektir. Hintfilmi.net sunar.

3 yorum "Seks ve Felsefe-Sex O Phalsapheh"

 1. cafo 30/10/2016, 03:12

  film hint filmi içeriğe baktınız mı iran filmi değil

 2. Kadir 02/12/2014, 20:47

  Muhtemelen şimdiye kadar izlediğim filmlerden çok çok daha farklı bir filmdi bu. Filmin ismine aldanmayın, erotik bir şey yok içeride. Adminin oluşturduğu etiketlere bakarak onun da filmi izlediğini sanmıyorum.
  Genel anlamda film severler belli konseptlerin dışına çıkmadığı için bu tür filmler çok geri planda kalıyor. Ancak şunu söylemeliyim ki; hepimizin belli bir çerçeveden baktığı aşk kavramına çok farklı bir boyut eklenmiş bu filmle.
  Ben beğendim ancak ismine bakıp da erotik sahneler izleyeceğini düşünerek filmi açanların geri durmasını tavsiye ederim, zira öyle birşey yok.

  • admin 02/12/2014, 21:29

   Merhaba, evet doğrudur her filmi izleyemiyoruz maalesef sizde hak verirsiniz, etiketler otomatik oluşturuluyor bu arada. İyi seyirler.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com