Şifremi Unuttum

Shahid 2013 TR Altyazılı İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

5 yorum

7.523 views

Shahid 2013 TR Altyazılı İzle
720p

Gerçek hayattan esinlenilerek filme alınan SHAHID filminde, esas adamımız yaşadığı dönemde birçok cinayete tanıklık etmektedir. Pakistanın zorlu yönetiminden kaçara çareyi militan kapmlarına sığınmakta bulur, sonrasında oranın kendisine göre olmadığını anlar ve memlekete döner. Fakat burada kendisinin militan kamplarında zaman geçirdiği öğrenilmiştir ve suikastçi olacağı düşünülerek polis tarafından yakalanıp gözaltına alınır. Gözaltı süresi boyuncada birçok işkence yöntemi kendisine zorla uygulanır. Hintfilmi.net sunar.

5 yorum "Shahid 2013 TR Altyazılı İzle"

 1. İhsan 15/04/2015, 01:11

  Film gerçekten harika. Öyle Müslümanlara falan karşı da değil, tam tersi, gerçeklerden yana olup ve gerçeği savunan insanın başına gelenleri gösteriyor. Sırf başına bakar , tüm film hakkında sonra da yorum yaparsak, bize ne denir? İşte tam öylelerini gösteriyor bu film. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.

 2. hakan 03/09/2014, 13:00

  Filmin alt yazısı ile alakası yok çeviri berbat hiç başlamayın zamanınıza yazık.

 3. fatma 18/08/2014, 13:25

  çok sıkıcıydı.

 4. Emre 30/05/2014, 18:57

  Filmin eğer devamını izleseydiniz fikriniz değişirdi.Orada yakalanan insanların gerçek teröristler olmadığını söylüyor film.

 5. yasemin 08/04/2014, 23:17

  filmi daha başında bırakıyorum Müslümanlar nasıl gösterilmiş kafasını kesiyor adamın bu mu? yani dünyada ABD nin ve diğer dış güçlerin yaptıkları gösterilmiyor neden Müslümanlık böyle ilan ediliyor adiler

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com