Şifremi Unuttum

Armed – Silahlı


IMDB:

Yorum yapılmamış

7 views

Armed – Silahlı
720p

Mario Van Peebles tarafından yazılan ve yönetilen 2018 yılında gösterime girmiş aksiyon gerilim filmidir. 27 nisan 2018 tarihinde Amerika’da yayınlancaktır. Aşırı anksiyete ataklarına uğrayan, boşanmış ve geçici olarak başarılı erkek kardeşleri ile evde yaşayan Marshall, tam anlamıyla özgür, kendini beğenmiş bir tantrik şifacı ve sinemacı olan Grace’e ile karşılaşır. Farklılıklarına rağmen, Grace, Marshall’da ruhsal aydınlanmaya ihtiyaç duyduğuna inandığı kibar bir güç kazandırır.

Marshall, bir davadan sonra hayatını bir araya getirme mücadelesi vermektedir. Eski sağ kolu, meslektaşı, biriminde çalışan Jonesie, takımının en ölümcül ve adanmış üyesi ortaya çıktığında, işler yanlara doğru gitmeye başlar. Eski bir meslektaşı adamın birinde de aynı belirtilerin olduğunu söyler ve hayatta kalanlarının hepsinin aynı belirtileri olduğunu ve ellerinde daha büyük bir komplo olabileceğini belirtir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com