Şifremi Unuttum

Simha 2

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

1 Yorum

2.486 views

Simha 2
720p

Simha 2 filmi Gandharva Mahal ismindeki bir sarayın içinde gelişen olayları ele alıyor. Rayudu eşi ve kızlarıyla birlikte mütevazı bir yaşam sürmektedir. Fakat bir süre sonra ismi geçen sarayı bir süreliğine kiralar. Rayudu çevresi tarafından çok yumuşak başlı bir adam olarak gösterilmektedir. Hintfilmi.net sunar.

1 yorum yapılmış "Simha 2"

  1. admin 13/01/2017, 09:12

    Rayudu, eski görkemini kaybetmiş bir kraliyet ailesinin başındadır ve kendine ait olan Gandharva Mahal isimli kraliyet sarayının yanındaki küçük bir evde eşi ve iki kızı ile birlikte yaşamaktadır. Geçimini sağlamak için bir gün sarayı kiralamaya karar verir. Ancak anlaştığı kiracılar, son derece yumuşak başlı bir kişiliğe sahip olan Rayudu’nun bu durumundan faydalanarak kira vermeden sarayda yaşamaya başlarlar. Sarayın tüm kontrolünü eline alan kiracılardan Manoj, üstelik Rayudu’nun kızlarından birine de aşık olmuştur. Bu saatten sonra işler iyice karmaşıklaşır ve Rayudu sorunları bir türlü çözemez. Rayudu, acaba kötü kişilerden ailesini koruyabilecek midir?

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012
DMCA.com