Şifremi Unuttum

Küçük Ayak-Small Foot 2018


IMDB:

Yorum yapılmamış

108 views

Küçük Ayak-Small Foot 2018
720p

Migo, “Smallfoot” olarak bilinen yakalanması zor yaratıkların gerçekten var olduğuna inanan bir Yeti’dir. Bu parlak fikirli ve genç olan Yeti’nin var olmadığını düşündüğü bir şeyi bulduğunda küçük ayak efsanesini büyük ayak efsanesine dönüştüren macera dolu bir serüven başlar.

Yeti’ler mevcut bulundukları dünyanın ötesinde büyük bir dünya olduğuna inanırlar. Ve bu inançlarının peşine takılarak farklı çevreleri keşfetmeye, kendilerine yeni dünyalar bulmaya başlarlar. Bunları yaparken Yeti’lerin ne kadar cesaretli, başarılı, arkadaş canlısı ve özgüvenli olduklarını gösteren macera dolu bir filmdir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com