Şifremi Unuttum

Sona Spa 2013 İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

8.047 views

Sona Spa 2013 İzle
720p

Dram, gizem ve gerilim türlerinde bir film olan Sona Spa; gece ve gündüzün, rüya ve gerçeğin birbirine karıştığı bir evrenin hikayesini anlatıyor.

Sona-Spa-2013-foto

Bir felaket olmuş ve dünyada uyku denen şey yok olmuştur. Artık hiç kimse uyuyamamakta ve rüya görememektedir. Ancak çareler tam anlamıyla tükenmemiştir; Sona Spa adı verilen bir otelde, müşterilerine uyku satan işçi kızlar vardır. ‘Uyku işçisi’ olarak tanınan bu kızlar, müşterilerine istedikleri kadar uyku satmakta, karşılığında ise onların uyku imparatorluklarını ele geçirmektedirler. Uykuyu tekrar elde eden müşterileri, bu kez rüyalarını kaybederler.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com