Şifremi Unuttum

The Swan Princess: A Royal Family Tale İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.154 views

The Swan Princess: A Royal Family Tale İzle
720p

2014 yapımı Amerikan-Hint animasyon filmidir.

Odette ve Derek, evlat edinmeye karar verirler ve Gizli Güçlerin hakkından gelen Alise isimli küçük bir kızı evlatlık alırlar.
Bir kehanete göre Swan prensesinin şeytan olduğuna inanılan bir grup kanatlı sincap tarafından Alise kaçırılır. Şimdi, Derek ve Odette evlat edindikleri Alise’i kurtarmak için harekete geçerler ve Odette’nin bir şeytan olmadığını, bu kehanetin gerçek dışı olduğunu kanatlı sincaplara anlatır ve onları ikna etmek için çabalar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com