Şifremi Unuttum

Theevram


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.135 views

Theevram
720p

Theevram filmi, kulüp çıkışında genç bir adamın nişanlısının gözlerinin önünde öldürülme sahnesi ile açılıyor. Bunun ardından olayı açıklığa kavuşturmak ve katili bulmak için iki tane polis memuru görevlendiriliyor. Bu polislerden Ramachandran son derece sert bir mizaca sahip iken, Alexander ise suçlulara işkence yaparak olayı aydınlatma fikrini benimsemeyen bir mizaca sahiptir. Ancak suçları çözebilecek kadar zeki bir zihne sahiptir.

Bu sıralarda Harsha Vardhan adında gizemli bir adam, Sophie adındaki bir kıza müzik öğretmektedir. Günün birinde Sophie’yi kaçırarak evinin bodrum katında ona işkence yapmaya başlar. Bu davayı üzerlerine alan polis memurları Alexander ve Ramachandran, izini sürdükleri bu adamın çok başarılı bir seri katil olduğundan şüphelenirler. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com