Şifremi Unuttum

Through the Olive Trees-Zeytin Ağaçları Altında Filmini Seyret

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

3.164 views

Through the Olive Trees-Zeytin Ağaçları Altında Filmini Seyret
720p

Filmin yönetmeni Abbas Kiarostami’nin, 1990 yılında İran’da meydana gelen deprem felaketinden yola çıkarak çektiği ‘Deprem ( Köker ) Üçlemesi’nin son filmi, ‘Zeytin Ağaçları Altında’dır. İlk film ‘Arkadaşımın Evi Nerede?’, ve ikinci film ‘Ve Yaşam Sürüyor’un ardından, bu filmde de hayatın kişilerce farklı algılanması, ve zaman olgusu işlenmekte.

zire-darakhatan-zeyton-resim

Zendegi Edame Darad, İran’ın farklı yerlerinde dolaşarak oyuncu arayışına giren bir yönetmendir. Depremin ardından insanlar farklı şekillerde vakit geçirmeye başlamış ve tiyatroyu da bir oyun gibi görmeye alışmıştır. Darad bir taraftan oyuncularına karar vermeye çalışırken, diğer taraftan onların özel hayatlarıyla ilgili farklı planlar da yapmaktadır. Hintfilmi.net keyifli dakikalar geçirmenizi diler.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com