Şifremi Unuttum

Tiyaan


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.624 views

Tiyaan
720p

Biri Hindu diğeri ise Müslüman olan yani iki farklı dine mensup iki gencin hikayesi anlatılmaktadır. Kuzey Hindistan’da yaşayan bu gençler çokta iyi arkadaştırlar. Gel gelelim çatışmanın ortasında sıkışıp kalmışlardır bakalım bu çatışmadan çıkabilecekler mi? Bu arada ikiside birbirinin dinine ve inançlarına sonuna kadar saygı duymaktadır olması gereken de budur.

Tiyaan 2017 filmi bizlere inanç farklılıkların aslında olması gereken bundan dolayı çatışmanın kavga etmenin ne kadarda açma olduğunu gösteriyor. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com