Şifremi Unuttum

Utanç-Buddha Collapsed Out of Shame Tek Part

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

3.152 views

Utanç-Buddha Collapsed Out of Shame Tek Part
480p

Baktay, Afganistan’da yaşayan küçük bir kızdır. Okula gitmeyen Baktay, komşularının oğlu Abbas gibi okuma yazma öğrenmeyi çok istemektedir. Herkese bu isteğinden bahseden Baktay’ı kimse dinlemez, hatta na gülerler. Onu ciddiye alan tek kişi ise Abbas’tır. Defter ve kalem almak için pazarda yumurta satarak para kazanan Baktay için zorluklar sona ermeyecektir. Okulda kadın öğretmenler ve küçük kız öğrenciler dahil bir çok kişi ona şiddet gösterecektir. Okula giderken ise, ‘Talibancılık’ oynayan erkek çocuklarla kavga edecek, ama onların kitaplarını parçalamasına engel olamayacaktır.

Film, Afganistan’da kadınlara yaşatılan ayrımcılığı ve aşağılamayı, ve ülkenin psikolojisini gerçekçi bir dille ele alıyor.

Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com