Şifremi Unuttum

Varudu 2010 Türkçe Altyazılı İzle


IMDB:

3 yorum

12.753 views

Varudu 2010 Türkçe Altyazılı İzle
720p

Aksiyon ve dram türündeki filmde, düğününe kısa bir zaman kalan bir gelinin, kendisine takıntılı olan bir adam tarafından kaçırılmasının hikayesi anlatılıyor.

Kısa bir süre sonra ABD’ye yerleşecek olan ve arkadaşı Nisha ile karmaşık bir ilişki yaşayan Sandeep, ailesinin uygun gördüğü bir kızla kendisiyle tanışmadan geleneksel bir evlilik yapmayı kabul eder. Ailesi Vasanti ve Rajgopal, aynı şekilde bir evlilik yapmayı kabul eden bir genç kız ayarlar ve Sandeep’le evlenmesine karar verirler. Beş günü düğünle geçecek olan toplam 16 günlük bir tören hazırlanmıştır. Aileler bir araya gelir; artık gelin ve damadın birbirlerini görüp tanışma zamanları da gelmiştir. Ancak tam düğün gününde bir karmaşa yaşanır, ve gelin Dipti gizemli biri tarafından kaçırılır. Sandeep peşlerinden gitse de yetişemez ve eve dönmek zorunda kalır. Aileler polisten yardım ister, ancak yaptıkları araştırma sonucunda polisler bir şey yapamayacaklarını söylerler. Durum oldukça tuhaf bir hal almıştır. Çünkü Dipti’yi kaçıran kişiler tahmin ettiklerinden daha farklı insanlardır.

3 yorum "Varudu 2010 Türkçe Altyazılı İzle"

  1. berna 30/12/2014, 00:49

    biraz sıkıcı ama yine de izlenebilir bir film allu arjun varsa 🙂

  2. Merve 23/09/2014, 14:05

    beyendim 🙂 guzeldi…:)

  3. Hasretim 19/09/2014, 11:09

    izlerken sıkıldım nedense. emeğe saygı teşekkürler…

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com