Şifremi Unuttum

Ve Yaşam Sürüyor TR Altyazılı Online İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.506 views

Ve Yaşam Sürüyor TR Altyazılı Online İzle
480p

Yönetmen Abbas Kiarostami’nin, ‘Arkadaşımın Evi Nerede?’ filminin devamı olarak çektiği ‘Ve Hayat Sürüyor’, 1990’da İran’da büyük bir yıkıma yol açan depremin ardından meydana gelen olayları incelemeye devam ediyor.

ve-yasam-suruyor-filmininresimi

Guilan Depremi’nin ardından, yönetmen bir baba ve oğlu, ‘Arkadaşımın Evi Nerede?’ filminde gördükleri iki çocuk oyuncunun neler yaşadığını görmek için, filmin çekildiği bölgeye giderler. Bir çok insanın hikayesini dinlerler, ve tüm yaşadıklarına rağmen hala hayata ne kadar bağlı olduklarını görürler.  Yolda karşılaştıkları pek çok kişiden öğrenecekleri en büyük şey, hayatta umudun ne kadar önemli olduğu, ve hayattan kopmamanın her insanın ihtiyacı olduğudur. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com