Şifremi Unuttum

Vetrivel


IMDB:

Yorum yapılmamış

897 views

Vetrivel
720p

Birbirlerini deli gibi seven Savanan ve güzeller güzeli sevgilisinin arasına sınıf farkı girer. Kızın babası, güzeller güzeli kızını zengin bir adam ile evlendirmeye karar verir. Bunu öğrenen Savanan kahrolur ve derdini abisine açar. Savanan’ın abisi ise kardeşinin sevgilisini kaçırmaya karar verir. hintfilmi.net Yanına aldığı yoldaşları ile birlikte kızı kaçıran genç adam, kaçırılan kızın Savanan’ın sevgilisi olmadığını anladığında kıyamet kopar. Sevgilileri bir araya getirmek için girilen risk boşa çıkmıştır ve genç kızın hala başkası ile evlenme riski devam etmektedir.

Genç bir çocuk, nüfuzlu bir köy liderinin kızına aşık olmuştur ve onunla evlenmeyi kafasına koyar. Ancak işler istediği gibi gitmez ve ailesi bu konuda onun karşısında durur. Bu durumda erkek kardeşleri, genç çocuğu kızla bir araya getirebilmek için başka yöntemlere başvurmaları gerektiğini düşünürler. Peki, çocuğun sevdiği kızı kaçırabilecekler midir? Yoksa tüm işi ellerine yüzlerine mi bulaştıracaklar?

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com