Şifremi Unuttum

Vettaiyaadu Vilaiyaadu İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.414 views

Vettaiyaadu Vilaiyaadu İzle
720p

2006 yılı yapımı Vettaiyaadu Vilaiyaodu, bir polis memurunun katil ve tecavüzcülerin peşine düşmesini anlatan polisiye bir filmdir.

Rani (Bidushi Dash Barde) , emekli Chennai polisi Arokiya Raj’ın ( Prokash Raj ) kızıdır. Bir gün babasına telefon açar ve 20 dakika sonra evde olacağını söyler. Ertesi sabah, Arokiya Raj kapısının önünde kesilmiş bir parmak bulur. Yapılan araştırmalardan sonra bu kesik parmağın kızı Rani’ye ait olduğunu öğrenir. Eski arkadaşı Raghovan’ı arar ve olayı araştırmasını ister. Film, buradan sonra başlar ve Raghavan’ın olayı çözmek için yaptığı araştırmalar sonunda ilginç bilgiler öğrenir ve aksiyon dolu olaylar başlar. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012
DMCA.com