Şifremi Unuttum

Vikra Vedha 2017


IMDB:

Yorum yapılmamış

413 views

Vikra Vedha 2017
720p

Bir polis ile Kuzey Madraslı bir kabadayı arasında geçen hikaye. Tamil yapımı tam bir aksiyon filmi. Polis sonunda arzu ettiği gibi kabadayıyı içeri alıyor ve sorgulamaya başlıyor fakat adam çok rahat ve hiç sıkıntı yapmıyor. Zaten bu tarz adamların bildiğiniz gibi dışarıda işlerini yürüten başkalarıda olduğu için sorun olmuyor.

Filmde silah sesleri dövüşler eksik olmuyor. Hele ki filmde bazı sahneler varki palalarla bıçaklarla kasaturalarla adamlar birbirlerine giriyor. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com