Şifremi Unuttum

W Hint Filmi İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

5.077 views

W Hint Filmi İzle
720p

Eğer bir kadın tek bir harfle aklınıza geliyorsa W tam size göre bir film!

Açık fikirli, hırslı Sandhya Singh, geleneksel romantik Roohi Malik ve asi lezbiyen Manu müzisyen ve birbirine çok sadık bir arkadaş grubudur. Ve W adında bir organizasyon şirketi sahibidirler.

Kısıtlı bir bütçeyle ve kısıtlı bir zamanda büyük bir konser organize etmeleri gerekiyor. Organizasyon esnasında, içe kapanık Abhay, dengesiz Dhruy ve çapkın Chotu ile sürekli takışırlar. İyi mevkilere sahip olmalarına rağmen bu adamlar modernleşmeyle ilgili sorunlar yaşamaktadır.

W, genç ve çağdaş bir şekilde bizlere kadın ve erkek arasındaki fikir çatışmalarını vaaz verme amacı olmadan dinamik bir şekilde anlatıyor.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com