Şifremi Unuttum

White Boy Rick


IMDB:

Yorum yapılmamış

8 views

White Boy Rick
720p

White Boy Rick filmi, işçiler tarafından terk edilmeden ve ömür boyu hapis cezasına çarptırılmadan önce, mavi yaka bir babanın ve genç oğlu Rick Wershe‘nin gizli bir polis muhbiri ve daha sonra bir uyuşturucu satıcısı haline gelen hareketli gerçek hikâyesine dayanmaktadır.

Bir başka tanımlamayla 1980’lerde FBI için gizli bir bilgi kaynağı olan ve en sonunda uyuşturucu kaçakçılığı nedeniyle tutuklanan ve ömür boyu hapis cezasına mahkum edilen genç Richard Wershe Jr.’nin öyküsünü senare edilerek çekilen filmdir. 21 ekim 2018 tarihinde gösterime girecek olan Yann Demange tarafından yönetilen, Andy Weiss, Logan Miller, Noah Miller, Steve Kloves, Scott Silver tarafından ortaklaşa yazılan drama filmidir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com