Şifremi Unuttum

Youngistaan 2014 Türkçe Altyazılı İzle


IMDB:

3 yorum

24.189 views

Youngistaan 2014 Türkçe Altyazılı İzle
720p

Dram türünde bir film olan Youngistaan, genç bir çifti, ve hayatın birbirlerine olan sevgilerini test etmesini anlatan bir film.

Abhimanyu, Japonya’da yaşamakta olan ve bilgisayar oyunlarının geliştirilmesinde çalışan bir Hintli’dir. Sevgilisi Anwita ise yaz döneminde stajyer olarak çalışmaktadır. Hayat dolu ve neşeli bir kadın olan Anwita’ya çok düşkün olan Abhimanyu ise genç ve bağımsız ruhlu biridir, ve adeta onun için yaşamaktadır. Zaman geçer, mutlu bir hayat yaşamakta olan çift, ülkeleri Hindistan’da yaşanmakta olan gelişmelerden payını alır. Abhimanyu’nun babası Başbakan’dır, ve Abhimanyu ölüm döşeğinde olan babasına bir söz vermiştir. Ülkenin yeni dönemindeki ilk ailelerden olan Abhimanu ve babası için yönetim çok önemlidir, ve babası ondan iktidardaki partinin başına geçmesini istemektedir. Onu geri çevirecek güce sahip olmayan Abhimanyu, özel hayatı ve devlet işlerini birlikte yürütmeye çalışacak, başarıp başaramayacağını ise zaman gösterecektir.

3 yorum "Youngistaan 2014 Türkçe Altyazılı İzle"

  1. florita 19/07/2014, 09:51

    admin, Ek Villian filmini direkt altyazili olarak ekleyin lutfen.

  2. gulnar 11/07/2014, 15:21

    cok beyendim…harika…keske her ulke basbakani boyle olsa,gencleri dusunse…

  3. nida 11/07/2014, 02:17

    Gençlerinde ülke yönetiminde başarılı olabileceğini anlatan çok güzel bir film.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com