1. 15:17 Paris Treni 2018

  15:17 Paris Treni 2018

  720p Türkçe Dublaj

  21 ağustos 2015 akşamında medya dünyaya Paris’e giden  bir trende bir terörist saldırısının engellendiğini rapor etti. Sonrasında bu terör saldırısının Avrupa üzerinden seyahat eden üç cesur Amerikalı genç tarafından engellendiği ortaya çıktı. Film, bu üç çocuğun hayatlarının normal seyrini, yaşama tutunmalarını sağlamak için verdikleri mücadeleleri, terör saldırısını engellemelerinde verdikleri kararların önemini konu edinmektedir.

  Aynı zamanda film içerisinde o tren yolculuğunda yaşadıkları zorlukları nasıl aştıklarını göstermektedir. Bu tren yolculuğunda dostluklarına sarılan 3 arkadaşın nasıl 500’den fazla yolcunun hayatını kurtardıkları detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. 3 arkadaş, Spencer, Alek ve Anthony’dir. Bu olay sonrasında Fransız Cumhuriyet’i tarafından bu 3 arkadaş resmi bir törenle cesur kahraman ödülüne layık görülmüştür. Daha sonrasında trene binen teröristin silahında, trende bulunan herkese zarar verebilmek için 300’den fazla mermiye sahip olduğu anlaşılmıştır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.1   317

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...