1. Aatadista

  Aatadista

  720p Türkçe Altyazı

  Yine bir zengin oğlan hikayesi. Jagan sanayici bir işadamının sorumsuz oğludur. Sürekli gezip tozup baba parası yer. Sunanda adında bir kıza aşık olan Jagan onu kendisine istemektedir. Sunanda Jagan’ın babasının rakibinin kızıdır. Aslında Jagan’ın kızın babasının kim olduğundan haberi yoktur bu yüzden rahat davranmaktadır fakat olay açığa çıkınca ikilinin arasına kara kediler girer.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    4.7   3.320

Background
Yine bir zengin oğlan hikayesi. Jagan sanayici bir işadamının sorumsuz oğludur. Sürekli gezip tozup baba parası yer. Sunanda adında bir kıza aşık olan Jagan onu kendisine istemektedir. Sunanda Jagan'ın babasının rakibinin kızıdır. Aslında Jagan'ın kızın babasının kim olduğundan haberi yoktur bu yüzden rahat davranmaktadır fakat olay açığa çıkınca ikilinin arasına kara kediler girer.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...