1. Alamaara 2017

  Alamaara 2017

  720p Orjinal Dil

  Arun, burcundaki sorunlardan dolayı evlenecek kız bulamamaktadır. O sevgilisi ile evlenmeye karar verirler. Nihak masasında iken araları açılır. Düğün iptal edilir. O Bangalore’deki çalışmalarına odaklanır. Kız kardeşi, bir arkadaşı olan Swati için ona kalabileceği bir yer ayarlamasını ister. Arun, Swati’yi görünce ondan hoşlanır. Bu arada Shetty’e sadık bir kiralık katil çetesi Arun’un arsalarını kendilerine satmalarını isterler. Swati’nin ailesi istemesede Arun ile Swati evlenmeye karar verir.

  Düğün için ailelerini bir araya getirmeye karar verirler. Aileler biraraya geldiğinde Arun’un kız kardeşinin düğününde onlarla birlikte olması için şart koşarlar. Ama kız kardeşi üzerinde çalıştığı bir banka işini alana kadar evlenemeyeceğini söyler. gün geçtikçe Arun’un ailesindeki heyecansızlık aileler arasındaki gerginliğin yükselmesine sebebiyet verir. Yine aralarında geçen bir tartışma sırasında Arun’un annesi düğünden vazgeçer. Ancak Arun ve Swati ısrarlarından dolayı ailelerin birbirinden mutlu olmamasına rağmen evlenirler.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.2   559

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...