1. Amazon Obhijaan

  Amazon Obhijaan

  720p Orjinal Dil

  Bir kaşif amazon ormanlarında araştırmalara başlar fakat tekin doğa şartları onun bu araştırmalarının başarısızılıkla sonuçlanmasına neden olur. Bölgeyi iyi bilen hintli bir adam adamın kızı tarafından kiralanır. Adam bölgeyi çok iyi bilmekte aynı zamanda hayatta kalma ustasıdır. Önce trenle yola çıkarlar trenin sonlandığı yerlerde atlarla, atların giremeyeceği yerlerde ise yürüyerek devam ederler. Aynı zamanda bölgede yaşayan yerliler onlara problem olacak, vahşi hayvanlar ise korkulu rüyaları olacaktır. Hintfilmi.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.4   4.495

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...