1. Bab’Aziz Türkçe Dublaj İzle

  Bab’Aziz Türkçe Dublaj İzle

  480p Türkçe Dublaj

  Bab’Aziz, yaşı oldukça ilerlemiş, gözleri görmeyen bir Mevlevi Dervişi’dir. Oldukça hareketli, hayat dolu bir çocuk olan torunu Ishtar ile birlikte, dervişlerin her otuz yılda bir yapılan toplantısına gitmek ürere yola çıkarlar. Oraya varabilmeleri için ise çölü geçmeleri gerekmektedir. Torununun canının sıkılmasını istemeyen yaşlı adam, yol boyunca altı farklı hikaye anlatır. Bir prensin hayatını anlatan bu hikayeler ilerledikçe, hem Ishtar hem de seyirci hayat hakkında çok şey öğrenir. Yolculukları boyunca bir çok farklı insanla da karşılaşan Bab’Aziz ve Ishtar, yoldaki tek rehberlerinin birbirlerine olan güveni ve inancı olduğunu fark edeceklerdir.

  bab-aziz-resmi

  Tunus’lu yazar, şair, ressam ve yönetmen Nacer Khemir’in Tunus ve İran’daki mekanlarda çektiği film, oldukça şiirsel ve mistik bir havaya sahip. Tasavvuf felsefesinden de çok şey anlatan yapımda, Mevlana’dan alınan pek çok söz, ve bu sözlerle dolu etkileyici diyaloglar bulunuyor. Hintfilmi.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    7.6   8.387

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...