1. Bankier van het Verzet

  Bankier van het Verzet

  720P Türkçe Dublaj

  2. Dünya Savaşı büyük çarpışmaların eşliğinde devam etmektedir. Savaşın batı cephesinde bir ülke olan Hollanda, kısa zaman önce artık Almanya'nın gücüne karşı koyamadığı için işgale uğramaya başlamıştır. Amsterdam tam anlamı ile işgal edilmiştir. Walraven van Hall ise Amsterdam'da bulunan halkın direniş komutanıdır. Nazi birlikleri şehrin içine doğru ilerlerken acımasızca kıyım yapmaktadır. Ailesini Amsterdam'da bırakan Walraven van Hall, yeraltına inerek tünel kazdırır. Birlikleri ile birlikte Alman baskısını savuşturmak için büyük bir plan içerisindedir. Eğer planı güzel bir şekilde işlerse Nazileri şehirden atacak ve şehri kurtarmış olacaktır. Tabii ki tüm bu olanlar Walraven van Hall'un zekası sayesinde gerçekleşmektedir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.1   271

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...