1. Beautiful City-Güzel Şehir Altyazılı İzle

  Beautiful City-Güzel Şehir Altyazılı İzle

  360p Türkçe Altyazı

  2004 tarihli bir dram olan Güzel Şehir, arkadaşlığın, eğitimsiz olmanın ve hapis hayatının insana kattıklarını konu alan bir film. On altı yaşındayken işlediği bir suçtan dolayı idam cezasına çarptırılan Akbar, on sekiz yaşından küçükler idam edilemediği için, bir rehabilitasyon merkezine alınmıştır. Merkezde iki yılını dolduran Akbar, artık on sekiz yaşındadır, ve cezasının infaz edilmesi gerekmektedir. Merkezden alınıp hapse gönderilen Akbar, idamını beklemeye başlar. Bu sırada arkadaşı A’la da hapse girip serbest kalmış, şimdi ise Akbar’dan davacı olan kişiyi, onu affetmeye razı etmeye çalışmaktadır. Hintfilmi.net sunar.

  guzel-sehir-2004-online
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.9   5.856

Background
 • TEK PART
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...