1. Dil Se Mile Dil İzle

  Dil Se Mile Dil İzle

  720p Orjinal Dil

  Zengin bir adam olan Amarnath, bir gün sokakta iki kişinin kavga ettiğini görür ve birinin diğerini öldürdüğüne şahit olur. Ölen kişinin arkadaşı Vijay ondan yardım ister, cesedi ortadan kaldırmaya çalışmaktadır. Amarnath ona yardım eder ve Vijay ona minnettar kalır. Artık Amarnath için her şeyi yapmaya hazırdır. Amarnath’ın ondan istediği tek şey, bir ayağı aksayan bir banka çalışanı olan Aarti’ye kur yapması ve onunla evlenmesidir. Vijay kabul eder. Hatta sadece Aarti’yi değil tüm ailesini etkiler ve kısa sürede evlenirler. Üstelik Aarti’nin ayağı da düzelmiş ve tekrar yürüyebilmeye başlamıştır. Bir süre sonra Amarnath ondan bir istekte daha bulunur. Bir plan yapmak ve Aarti’nin çalıştığı bankayı birlikte soymak istemektedir. Vijay tereddüt etse de yine kabul eder. Ve Aarti’nin de yardımıyla planı gerçekleştirirler. Fakat Aarti polisin ondan şüphelendiğinden emindir ve çok tedirgindir. Diğer taraftan Amarnath’ın Vijay’dan istekleri bitmek bilmemektedir. Son isteği Vijay için çok ağırdır, üstelik ona uymazsa Vijay’ı polise ihbar etmekle tehdit etmektedir. Hintfilmi.net 1978 yapımı eski hint filmini sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      2.9   847

Background
 • Fragman
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...