2014 hint filmi izle
Aa Gaye Munde U.K. De 2014 Seyret
İncele
Aa Gaye Munde U.K. De 2014 Seyret
Orjinal Dil
Aa Gaye Munde U.K. De; Yemyeşil doğaya sahip Pencap ve Chandigarh'ın güzel şehirlerinde çekilmiş bir komedi romantik filmidir. Filin aynı zamanda Munde UK De filminin devamı niteliğindedir. Hint şarkıları ve danslarının bol olduğu bu filmde aradığınız hızı bulabilirsiniz.
  • IMDb 6.4
  • 3.175
  • 0
Hayaletler Çetesi-Gang of Ghosts 720p İzle
İncele
Hayaletler Çetesi-Gang of Ghosts 720p İzle
Türkçe Altyazı
Şehirleşme ve yeni yapılan inşaatlar nedeniyle, kentte yaşamakta olan bir grup hayalet barınma yerlerini kaybetmiştir. Onlar ne yapacaklarına karar vermeye çalışırken, o sırada şehirde bir yönetmen, çekeceği film için araştırma yapmaktadır. Tanımadığı bir adama rastlayan yönetmen, onun anlattığı hikayeyle ilgilenir. Gizemli yabancı, şehirde ne yapacağını bilemeyen bir grup hayaletin hikayesini anlatmaktadır. Hikayeyle ilgilenen yönetmen, farklı dönemlerde yaşamış olan hayaletlerin hikayesini dinledikçe, onların da tıpkı insanlar gibi dil, sınıf ve toplumsal farklılıklara sahip olduğunu anlar. Hayaletler yine de birlikte yaşamayı başarmakta, ancak şimdi ise karşı karşıya oldukları yıkım hakkında çaresiz kalmaktadırlar.
  • IMDb 4.1
  • 4.538
  • 1
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...