2015 hint filmleri
Bombay Velvet 2015 İzle
İncele
Bombay Velvet 2015 İzle
Türkçe Altyazı
Bombay Velvet, bir Hint drama filmidir. Ranbir Kapoor ve Anushka, 50li yıllardan 70li yılların başına doğru Bombay şehrinin değişmesiyle birbirine karışan âşıkları canlandırıyorlar. Anushka 60lı yılların caz şarkıcısını canlandırıyor. Karakteri gerçekçi oynayabilmek için Hint-Avusturyalı bir caz şarkıcısından ders aldı.Filmin hikâyesi, Bombay şehrinin nasıl metropol bir şehir olduğunu anlatıyor. Bombay Velvet, şehir Metropol olmadan önce Mumbai hakkında bir üçlü-trajedi olan ilk filmdir. Hintfilmi.net sunar.
  • IMDb 7.1
  • 31.595
  • 16
Dolly Ki Doli 2015 İzle
İncele
Dolly Ki Doli 2015 İzle
Türkçe Altyazı
Dolly gittiği yerlerde erkekleri kandırarak onlardan evlenme teklifi almaktadır. Sonrasındada her zaman aynı taktikle düğün günü toplarladığı altınlarla gözden kaybolmaktadır. Hatırlarsanız Cem Yılmaz ın da Hokkabaz filminde Özlem Tekin bu şekilde bir karekteri canlandırmıştı düğünden sonra paraları toplarlayıp kaçıyordu. Film güzele benziyor umarız ki çevirmenlere çevirip bize altyazısını ulaştırır ve hintfilmi.net adresinden türkçe altyazılı olarak filmi izleyebilirsiniz.
  • IMDb 4.1
  • 55.914
  • 29
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...