sensiz olmaz hint dizisi izle
Rang Rasiya-Sensiz Olmaz 21. Bölüm
İncele
Rang Rasiya-Sensiz Olmaz 21. Bölüm
Türkçe Altyazı
Mohini sosyal hizmetlerden gelen görevlinin aklını iyice karıştırmıştır. Bu ilişkiyi bitirmek için elinden geleni yapmaktadır. Rudra ise olaya uyanıp Mohini'yi açık dille uyarır. Rudra bir düğüne gidecektir fakat Paro'nun evde yalnız kalmadığı istemediği için onuda yanına alır. Paro ise bu tarz şeylere alışık değildir fakat uyum sağlamak zorundadır. Paro ile Rudra bu düğün vasıtasıyla bol bol konuşmaya vakit bulmuştur ve birbirlerine iyica ısınmaya başlamışlardır.
  • IMDb 7.0
  • 1.309
  • 0
Rang Rasiya-Sensiz Olmaz 7. Bölüm
İncele
Rang Rasiya-Sensiz Olmaz 7. Bölüm
Türkçe Altyazı
Paro; Rudra'ya geri dönmüştür fakat Paro onu kabul etmez ve evden gitmesini söyler. Paro'nun ise gidecek hiçbir yeri yoktur. Rudra iyice ipi koparmıştır Kral'ın evinde arama yapar ayrıca silah arkadaşlarını hiçe sayarak kendi karar verecek savaşa girmesi komutanını çok kızdırır ve bardağı taşıran son damla olur. Diğer bir taraftan ise Paro'nun eve geri döndüğünü herkes yavaş yavaş öğrenmektedir. Hintfilmi.net sunar.
  • IMDb 7.0
  • 644
  • 0
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...