1. Ezra 2017

  Ezra 2017

  720p Türkçe Altyazı

  Kochi'de yaşayan Malabar Yahudilerinin son üyesi vefat etmiştir. Bir antika satıcısı, vefat eden son üyesinin arkasında bıraktığı tarihi değerleri gözetlemeye başlamış. Sonrasında değerli bir antik mülküne göz atarken, yahudi yazıtlı bir kutusunu çalmıştır. Daha sonra bunu Priya Raghuram’na satar. Priya, nükleer atık yönetimi uzmanı Ranjan Mathew'un karısıdır. Onlar müthiş derecede uyumlu bir aşk evliliği yaşamaktadırlar. İş yükümlülüklerinden dolayı Ranjan Keralaya gitmek zorunda kalır. Priya, Mumbai'den Kerala'ya geçişte yeni yaşam koşullarına  uyum sağlamakta zorlanır.

  Filmde bahsedilen önemli bir ayrıntı Priya antik kutuyu Kerala’da satın almaktadır. Bu antik kutuyu alıp eve getirmektedir. Kutuyu açtıktan sonra Priya ve Ranjan arasında doğaüstü aktiveteler yaşamaya başlarlar. Ranjan, annesinin erkek kardeşi Fr. Samuel ile birlikte yaşayan bir yetimdir. Samuel Ranjan'ın evine davet edilir. Samuel bir şeylerin yanlış gittiğini farkeder. Samuel, Ranjan’a derki satın aldığınız kutu bir kötü ruh ya da şeytan içermekte olduğunu söyler. Ranjan, bir Haham olan David Benyamin’den belirtilen kutu hakkında daha fazla bilgi öğrenir. Haham derki bu kutudaki kötü ruh sadece 3 yaşındaki bir çocuğa ya da zihinsel dengesi bulunmaya insanları hakimiyeti altına alamayacağını söyler.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.8   2.243

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...