1. Flock of Four 2017

  Flock of Four 2017

  720p Fragman

  En iyi dört arkadaş 1959'da Los Angeles, Central Avenue'da efsanevi bir caz müzisyeni arıyor. “Flock of Four”, 1950'lerin LA caz sahnesinde becerikli bir başlıktan ibaret fakat sıcak ve hoş bir şöhreti. Yazar ve yönetmen Gregory Caruso, yarış konusundaki sınırını bulan, eğlenceli bir macera komedisini çağrıştırıyor. Güney Central'ın kayıp dünyasındaki sıcaklığı ve akranları ile tanıştıkları her siyah şahsında caza yapışan bir grup beyaz Pasadena gençliğinde, yenilik ve onları geçmiş zamanlarından çokça bahsediyor. Joey Grover, babasının piyanoda öğrettiği cazdan asla vazgeçmedi.

  Küçük dörtlünün garajında prova yapan en yetenekli adamı. Arch ritim bölümü olmasına rağmen ciğerlerini asla kazanan bir sax solo etrafında alamaz. Davul üzerinde bas ve Louie üzerinde Bud sağlam rol almaktadır. Rock and roll kalmak için burada, ama bu adamlar, özellikle Joey'e karşı kayık durumdalar. Ve radyoda bir efsane davulcu Papa Davis'in, Güney Central’in son caz kulüplerinden birinde gecenin, “Papa çok geç olmadan” Papa'yı görmeye sürükleyen Joey cehennemine sahip olduğunu belirten bir fiş.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.0   162

Background
 • Fragman
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...