Dev Patel ‘Monkey Man’ Filminde Yönetmenlik Deneyimi

Dev Patel ‘Monkey Man’ Filminde Yönetmenlik Deneyimi

  18/11/2018

  665 Okunma

Milyoner filmiyle büyük bir hayran kitlesi yakalayan ve ülkemizdede sevilen Dev Patel Monkey Man yani Maymun Adam adlı film ile ilk kez yönetmenlik yapacak.

Monkey Man Filminin Konusu;

Filmde Kid hapishanede uzun zaman geçirmiştir ve cezasını doldurup dışarı çıkmıştır. Fakat yeni dünya düzenine bir türlü ayak uyduramamakradır adeta bir maymun gibidir insanlıkla alakası yoktur. Aslında o insandır fakat içeride kaldığı günler onun yenilikler ile olan bağlantısını koparmıştır.

2019 da Mumbai kentinde çekimlerine başlayacak olan filmin büyük ses getirmesi bekleniyor. Çünkü efektlerde, aksiyon sahnelerinden ve müziklerinde dünyaca ünlü kişiler ile çalışmayı planlıyorlar.

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      ozlem_ist 26/11/2018 20:42:00

    merakla bekliyorummmm. dev patel hastasıyım !

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...