“Hızlı ve Öfkeli” Spin-off Filmi “Hobbs and Shaw”dan İlk Kare!

“Hızlı ve Öfkeli” Spin-off Filmi “Hobbs and Shaw”dan İlk Kare!

  05/10/2018

  690 Okunma

"Hızlı ve Öfkeli" en yeni ve son serisi "Hobbs and Shaw"un ilk görüntüleri izleyicinin beğenisine sunuldu.

Hobbs and Shaw filminin ilk karesi Jason abimizle hapishanede dövüş sahnesi yayınlandı. Hızlı ve Öfkeli’nin en son serisinin spin-off projesidir.Tüm serileri dünya çapında gişede çok büyük bir hasılat yapmıştır bu hasılat ortalama 5 milyar dolardır. Dwayne Johnson ve Jason Statham filmde başrolü üstlenmiştir aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ikilisi yine kasıp kavuracak gibi duruyor.

Bu kare Dwayne Johnson un oaylaşımı üzerine haber olmuştur. Fikmin konusu için şuan için birşey söylemek doğru değil sonuçta çekimleri devam ediyor belkide oyuncular bile tam anlamıyla konuya hakim değik fakat bu seri diğer serilerin üzerinde bir aksiyona sahip olacağı kesin.

“Hobbs and Shaw” filmi 2 Ağustos 2019’da Türkiye’de vizyona girecek. Amerika’da ise 26 temmuz 2019 da vizyona girmesi beklenmektedir.

Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...