1. I Am Afia Megha Abhimanyu Omar İzle

  I Am Afia Megha Abhimanyu Omar İzle

  480p Orjinal Dil

  I Am Afia, Megha, Abhimanyu, Omar filmi, 4 kısa öyküden oluşuyor. Bu öyküler, modern Hindistan toplumundaki çürükleri ve ikilemleri bizlere çarpıcı şekilde sunuyor.

  Her hikaye ortak temayı işliyor “korku” ve her bir hikaye gerçek yaşam öykülerinden alınmış. Film dünyanın her yanındaki 400’ün üzerinde bağışçı tarafından finanse edilmiş. Afia, bekar ve erkeklere güveni olmayan bir kadın ve bu yüzden sperm donörü sayesinde anne olmak istiyor. Megha, Kashmir’den ayrılışının üstünden 20 yıl geçtikten sonra Müslüman arkadaşı Rubina’yı bulmak için dönen kızın hikayesi. “Megha” Sanjay Suri’nin, Kashmir’de yaşadıklarından esinlenmiş. Abinmanyu, Başarılı bir yönetmendir fakat çocukken yaşadığı bir taciz onu sürekli geçmişte korkular içinde yaşamasına neden olur. hintfilmi.net O bu anılarla ve seksüel kimliği nedeniyle yaşadığı sorunlarla başa çıkmak zorundadır. “Abhimanyu” modacı Ganesh Nallarri ve gay hakları savunucusu Harish Iyer’den esinlenilmiş bir hikayedir.

  Bangalore’li Jai Omar’la tanışır. Flört ederler, yemek yerler ve halka açık alanda seks yaparlar. hintfilmi.net Polis gelir ve ikisine de kaba kuvvet uyguladıktan sonra Jai’yi tehdit eder. Polis Hint ceza kanunu 377 maddesine dayanarak 100.000 Rupee rüşvet ister. Omar Jai’nin hesabından bu parayı çekmek için ATM’ye gider bu esnada polis zor kullanarak Jai’yle birlikte olur. Omar 50.000 Rupee ile birlikte döner. Polis bununla yetinmez ve Jai ve Omar’ın cep telefonlarına da el koyar. Bu olaylardan sonra Jai, Omar ile bir otelde tekrar buluşur ve ona bir avukatla birlikte onu serbest bırakmalarını sağlamak için karakola gittiğini anlatır. Ve karakolda fark eder ki, Omar da Jai’den para kopartmak için düzenlenen bu kumpasın bir parçasıdır.

  Gerçek hayattan esinlenilerek hazırlanmış filmleri seviyorsanız I Am Afia, Megha, Abhimanyu, Omar adlı bu eseri kaçırmayın.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9   1.813

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...