1. Ottaal

  Ottaal

  720p Türkçe Altyazı

  Ottaal, Anton Çehov'un zamansız eserlerinden birisi olan Vanka'nın bir uyarlamasıdır. Hikaye 18.yüzyılda geçmektedir. Ancak şu anda Hindistan'ın güneyindeki küçük bir köyde gerçekleştirilen yeni düzenlemelerle o zamanı ve mekanları anımsatacak derecede bir gezintiye çıkarmaktadır. Kuttappayi genç bir çocuktur. Bu genç çok çaresiz ve umutsuz bir durumdadır. Bu sebepten dolayı dedesine karanlık, bulanık bir mekandan bir mektup yazmaya karar vermiştir.

  Kuttappayi hafızası bizi, Kuttappayi ve büyükbabası Valiyappachayi'nin ördekleriyle geldikleri yer olan Kuttanad'ın canlı yerlerine alıp götürmektedir. Filmde, geldikleri yer çok sevdiği ebevenylerinin öldüğü yer olsa bile geldikleri yerleşim yerinin olabildiğince keyifli bir yer olduğundan bahsetmektedir. Filmin sonunda Kuttapi eski mutsuz ve umutsuzluğunu geride bırakarak, büyük bit umutla bulunduğu yerin mektupsuz postacıları, isimsiz köpekleri, zengin delikanlıları, Tinku ve daha birçokları ile yaşamaya başlamıştır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.2   1.462

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...