Adam Driver

 1. BlacKkKlansman 2018
  Tüm Bilgiler
  BlacKkKlansman 2018 Hollywood Filmleri 
  Fragman
  Film, Colorado’dan Amerikan tipi polis memuru olan Ron Stallworth’in, yerel birim olan Ku Klux Klan’a sızarak yerleşmesini konu edinmektedir. Ku Klux Klan şehri ele geçirme teşebbüşüne girişmiştir. Ron ve ortağı Flip sonrasında, onların bu eylemini öncesinden haberini alarak inanılmaz bir şekilde eylemin gerçekleşmesini engellerler. Film, Ron Stallworth tarafından yazılan Black Klansman adlı kitabın sahneye uyarlanmış halidir. Spike Lee tarafından yazılan ve yönetilen Amerikan yapımı suç drama filmidir.
  • 2018
  • 720p
  • IMDb 5.7
  • 1.770
  • 1
  Şanslı Logan
  Tüm Bilgiler
  Şanslı Logan Hollywood Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Jimmy ve Clyde Logan kardeşlerin işleri bir hayli kötü gitmektedir. Amaçları ise bir vurgun yapıp parayı götürmektir. Arkadaşları Mellie de onların her zaman yanındadır. Ne yapalaım ne edelim derken ünlü Nascar yarışlarının yaklaştığını görürler. Hemen akıllarına parlak bir fikir gelir. Bu yarışlarda büyük para döndüğünü birliler Nascar yarışlarında parayı kaldıracaklardır. Tabii ki bunun için çok iyi hazırlanmış bir plan ve bu sıkıntısız bir şekilde uygulamak gerekmektedir. Fakat kendilerine bir adam daha lazımdır. Soyguncuların babası Joe arkadaşlarıdır fakat son işinde enselenmiş ve hapishaneye tıkılmıştır.Ekip gözü karartıp Joe'yu hapishaneden kurtarmak için plan bile yapar. O kadar gözleri kararmıştır. Zaten bir adamı kodesten çıkarabiliyorsan yarışlardaki parayı çalmak senin için çocuk oyuncağı olmalıdır. Hintfilmi.net sunar.
  • 2017
  • Amerika
  • 720p
  • IMDb 7.1
  • 596
  • 0
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...