Adam Hurtig

 1. Trench 11
  Tüm Bilgiler
  Trench 11 Hollywood Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  1.Dünya Savaşı sonlarına yaklaşılmışken Almanya farklı planlar içerisine girmiştir. Savaşın en etkin ülkelerinden birisi olarak yine büyük bir iş yapmak üzeredir. Etkili bir silah üretmiş olan Almanya, eğer bu silahı doğru şekilde kullanırsa birçok ülke silahtan zarar görecektir. Hatta Almanya'nın mutlak galip olması bile söz konusudur. Fakat silah yanlış bir şekilde kullanılır ve birkaç bölgede büyük bir salgın başlar. Salgın sonucunda zombiler ortaya çıkar. İnsanlar salgın ile savaşırken aynı zamanda ülkelerde savaşa devam etmekten kaçınmayacaktır. Bu daha büyük bir savaşı ortaya çıkaracaktır. 2017 yılında vizyona giren filmin oyuncu kadrosunda Rossif Sutherland, Robert Stadlober, Charlie Carrick gibi isimlerin yer alması filme ayrı bir hava katıyor.
  • 2017
  • 720P
  • IMDb 5.4
  • 584
  • 0
  Ghostland 2018
  Tüm Bilgiler
  Ghostland 2018 Fransız Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Colleen ve kızları kendilerine miras kalan evi görmeye gitmiştir. Bu en kendisine teyzesinden miras kalmıştır fakat ilk gün bu evde bir grup tarafından saldırıya uğrarlar. Colleen kızlarını korur fakat o günkü saldırı üçününde zihninden çıkmaz. Yinede o evde yaşamaya devam ederler fakat kızlarından biri başka yerde yaşamaktadır kendi hayatını ve ailesini kurmuştur. Bu kız birgün annesi ve kız kardeşini ziyaret eder,fakat evde yine ters giden birşeyler olduğunu görür.
  • 2018
  • Fransa
  • 1080P
  • IMDb 6.4
  • 905
  • 0
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır. Tüm filmler youtube,open,mailru vb... gibi paylaşım/video sitelerinden kaynak gösterilerek izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz. Shah Rukh Khan filmleri, Aamir Khan filmleri, Kajol Filmleri, Salman Khan filmleri, Akshay Kumar filmleri, Priyanka Chopra filmleri, Anupam Kher filmleri, Om Puri filmleri, Aishwarya Rai filmleri, Katrina Kaif filmleri, Kareena Kapoor filmleri, Alia Bhatt filmleri vb... gibi bollywood sinemasında büyük ses getirmiş büyük oyuncuların en fazla filmini bizim sitemizde full ve hd 1080p kalitesinde bulacaksınızdır. Her hint filminin açıklamalı konusu detaylı bir şekilde tarafımızdan yazılmıştır. Hint filmleri denildiğinde akla gelen ilk site olmak için 6 seneyi aşkın bir zamandır siz ziyaretçilerimize 7/24 hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. İyi seyirler dileriz...