Aditi Vasudev

 1. Sulemani Keeda Hint Filmi İzle -(İngilizce Altyazılı)
  Tüm Bilgiler
  Sulemani Keeda Hint Filmi İzle -(İngilizce Altyazılı) Komedi Hint Filmleri, Romantik Hint Filmleri 
  Orjinal Dil
  Sulemani Keeda, Amit V. Masurken yönetmenliğinde çekilen başına buyruk bir alaycı komedi türüdür.Arkadaşlıktan öte eğlenceli bir kardeşliği konu alan bu komedi filminde yazı partneri olan Dulal ve Mainak, Sulemani Keeda isimli senaryolarını alarak Bollywood film sektörünü yerinden oynatma hayalleri ile Hindistan’a gelirler. Fakat senaryoyu okuyan yapımcılar, senaryonun yetersiz olduğunu söyleyip onları geri çevirince kız tavlamak için şiir atışmalarının yapıldığı yerleri ve kitap evlerini gizli gizli dolaşmaya başlarlar.Ünlü B film yapımcısının oğlu olan müptezel ve kedilerle kafayı bozmuş Ganzo Kapoor, ilk kez kendi ekibiyle ‘’Çılgın ev partileri ile Torkovsky ‘’ isimli bir sanat evi filmi için Dulal ve Mainak ile anlaşma yapar ve hintfilmi.net ikili umutlarını biraz daha olsun kazanmış olurlar. Fakat Ganzo, onlara sadece üç gün vermiştir.Dulal, Hindistan’da son üç gününü geçiren güzel fotoğrafçı Ruma’ya aşık oluncaya kadar hiçbir sıkıntı yoktu, fakat Ganzo’nun verdiği üç gün ile Ruma’nın son üç günü aynı periyottaydı.Şimdi Dulal ne yapacak? Aşık olduğu kadınla geçireceği son üç günü mü değerlendirecek yoksa kardeşten öte olan arkadaşı Mainak ile buralara kadar gelmelerine neden olan hayallerini gerçekleştirme fırsatını mı değerlendirecek?Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
  • 2014
  • 720p
  • IMDb 7.4
  • 2.143
  • 0
  İki Kere İki Dört Eder-Do Dooni Chaar İzle
  Tüm Bilgiler
  İki Kere İki Dört Eder-Do Dooni Chaar İzle Dram Hint Filmleri, Komedi Hint Filmleri 
  Orjinal Dil
  2010 tarihli film Do Dooni Chaar, sıradan bir insanın başına gelenleri ve bunları atlatma çabasını  mizahi bir dille anlatıyor.Matematik öğretmeni Santosh Duggal, Yeni Delhi’de ailesiyle birlikte mütevazı bir hayat sürmektedir. Hem okulda çalışan, hem de dışarıda dersler veren Santosh, eşi ve iki çocuğundan oluşan ailesini geçindirme çabası içindedir. Santosh’un ve tüm ailenin hayatını değiştiren şey, arkadaşından bir araba ödünç alması olacaktır. Kızkardeşinin daveti ile bir düğüne giden Santosh, ödünç aldığı arabanın güvenliğini sağlayamaz; ve durumu telafi etmeye çalışırken tüm ailesinin destek olması gerekecek, bu da aile fertlerinin bazı sırlarını ortaya çıkaracaktır.İzleyiciler tarafından oldukça beğenilen filmin yönetmeni, Habib Faisal. Senaryosu yine Habib Faisal ve Rahil Qasi tarafından yazılan filmin başrollerinde; Rishi Kapoor, Neetu Singh ve Aditi Vasudev yer alıyor.
  • 2010
  • 480p
  • IMDb 7.7
  • 1.615
  • 0
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...