Idris Elba

 1. Mogli: Orman Çocuğu 2018
  Tüm Bilgiler
  Mogli: Orman Çocuğu 2018 2018 Hint Filmleri, Dram Hint Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Mowgli Hindistan ormanlarında yaşamaktadır ve bir kurt sürüsü tarafından bebeklikten itibaren yetiştirilmiştir. Tüm hareketleri bir kurt gibidir ve kurtlar onu kardeşleri gibi sevmektedir. Ayrıca onu ormanda koruyan bir ayı ve bir de panter vardır. Sadece kaplan Shere ondan pek hoşlanmamaktadır, ona zarar vermek istemektedir, ama her seferinde onu koruyan hayvanlar yetişmektedir. Fakat ormanda kaplanın haricinde başka tehlikelerde Mowgli'yi de beklemektedir.
  • 2018
  • 720P
  • IMDb 6.8
  • 1.501
  • 1
  Molly’s Game
  Tüm Bilgiler
  Molly’s Game Hollywood Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Molly Bloom, baskıcı bir babanın eğitim altında yetişmiş ünlü bir kayakçıdır. 2002 Kış Olimpiyatları için eleme müsabakasında, Molly ciddi bir şekilde yaralanır. Ve kariyerine son vermek zorunda kalır. Hukuk fakültesine gitme planı vardır. Ancak o 1 yıl tatil yapmaya karar verir. Ve Los Angeles'a taşınmaya karar verir. Bir kulüpte garson olur. O sırada başarısız ama gösterişli bir emlakçı ile tanışır. Tanıştığı kişi onu ofis yöneticisi yapar. Aynı zamanda yer altı poker oyunlarında çalışması için onu ikna eder.Dean’in oyununa dünyanın dört bir tarafından birçok ünlü, film yıldızı, birçok sprocu katılır. Molly sadece bazı önemli ipuçlarıyla büyük miktarda para kazanır. Molly işe yeni başladığında poker oyunları konusunda yeterince bilgiye sahip değildir. Ama sonrasında hızlıca poker konuları ve nasıl oyunculara hitap edeceğini öğrenmiştir. Özellikle en başarılı oyuncuların memnuniyetini sağlar. Dean, Molly’in oyunları yönetmekte her geçen gün bağımsız hareket ettiğini farkeder. Başlangıçta onu kontrol etmeye çalışır, ancak başarısız olunca onu işten kovar. Molly Dean’in oyununda çalışırken kurduğu bağlantılar sayesinde kendi oyununu kurmaya karar verir.
  • 2017
  • 720p
  • IMDb 7.5
  • 665
  • 1
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...