Rajan Haksar

 1. Meri Jung
  Tüm Bilgiler
  Meri Jung Dram Hint Filmleri, Eski Hint Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Orta sınıf mutlu bir aile 8 yaşındaki Arun, kız kardeşi 5 yaşındaki Komal ile anne ve babasından oluşmaktadır. Ebeveynleri  çocuklarına hayatın zor olduğu ve birçok aşılması gereken engelden oluştuğu anlatılan şarkılar öğretmektedirler. Bu şekilde içeriği olan 3 şarkıyı çocuklar artık ezberlemiştir. Birgün mutlu mesut yaşarlarken baba cinayetten tutuklanır ve cezaevine gönderilir. Eşi ise mahkemeye kocasının suçsuz olduğunu belirtir fakat kanıt yoktur hakimler ondan bir kanıt beklemektedir. Fakat baba idama mahkum edilir ve asılır. Bir süre geçtikten sonra avukat babanın masum olduğunu fakat bir takım bilmedikleri olaylar olduğunu anneye anlatır.Meri Jung filmi ana fikriHayatta başımıza birçok zor şey gelebilir bunların üstesinden gelmemiz gerekmektedir. Filmdede böyle bir konu işleniyor. Hayatın aslında bir anda nasıl değişebileceği çok mutlu bir hayat sürerken tepetaklak olabileceği ve saniyeler içerisinde kötü bir yaşantıya sürüklenilebileceği anlatılmaktadır. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.
  • 1985
  • 720p
  • IMDb 7.3
  • 2.597
  • 0
  Maa – Anne
  Tüm Bilgiler
  Maa – Anne Dram Hint Filmleri, Eski Hint Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  1976 Yapımı bir film olan ‘Maa’, aile ilişkilerini konu alan bir dram. Hindistan’ın balta girmemiş ormanlarından birinde yaşayan Vijay, annesiyle birlikte çalışmaktadır. Sirkler ve hayvanat bahçeleri için hayvan yakalamakla geçinen Vijay, işinde oldukça başarılıdır. hintfilmi.net Bir gün, Nimmi adında genç bir kadınla tanışan Vijay, ona aşık olur. Evlenmeye karar veren çift, artık birlikte çalışacaktır. Vijay’ın annesinin yavru hayvanlarla ilgili uyarılarına kulak asmayan Nimma ve Vijay, yavru bir aslanı yakalayacak, ancak anne aslan Vijay’ı takip ederek onu yaralayacaktır. Ancak bu, iyileştikten sonra işine devam eden Vijay’ın geçirdiği son kaza olmayacak, daha büyük tehlikeler onu takip edecektir. M. A. Thirumugham’ın yönettiği filmin senaryosu, Inder Raj Anand ve Sandow M. M. A. Chinnappa Devar’a ait. Vijay’ı Dharmendra, Nimma’yı ise Hema Malini canlandırıyor. Hintfilmi.net duygu yüklü bu filmi sunar.
  • 1976
  • Hindistan
  • 720p
  • IMDb 6.2
  • 4.842
  • 6
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...