1. Rampage 2018

  Rampage 2018

  720p Orjinal Dil

  Rampage, Brad Peyton'ın yönettiği, Midway Games tarafından aynı adı taşıyan video oyunu serisine dayanan 2018 yılında gösterime girecek Amerikan bilim kurgu filmidir. Karınca avcılığı yapan birimin başı olan Primatolog Davis Okoye, George adlı sevilen albino gümüş sırtlı goril arkadaşını, genetik kurguda uzmanlaşmış bir şirket olan Engyne isimli bir şirket tarafından yaratılan bir serumla enfekte ettiğini öğrenir. Serumu taşıyan tek uzay istasyonu olan Apollo 1, hastalığa yakalanmış bir özneye sahiptir ve bu da süjenin hız, güç ve yenilenme sürecini hızlandırmıştır. Uzay istasyonu, mürettebatı öldürmek ve sadece 3 kapsülü yaratarak hasara yol açarak patlar. Engyne merkez ofisi Şikago şehrine yerleştirilir. Amerika'nın farklı yerlerinde bulunan 3 kapsül, biri San Diego'da diğeri de bir timsahın yediği temiz su gölündedir. Son ve sonuncusu, bir Wolf'un onu izlediği ve ona dokunduğu, serumu içeren gazı serbest bıraktığı Arizona'da yer alır. Engyne, kapsülü fark eder ve araştırmak için bir ekip gönderir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.6   227

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...