1. Rekka

  Rekka

  720p Fragman

  İki dost olan Cheliyan ve David, sonrasında düşman olmuşlardır. Cheliyan, David'in erkek kardeşini öldürmüştür. David doğru zamanı bekleyerek kardeşinin intikamını almak için yemin eder. Shiva sevgilisi ile evlenmiş ailesi tarafından desteklenen Kumbakonamlı bir gençtir. Shiva, David ile evlenmek istemeyen kızla David’in düğün merasiminin sonlanmasını sağlarlar. David bu olayın nasıl gerçekleştiğini öğrenmek için bilgi toplamaya başlar. David Shiva’nın evliliğin sonlandırmasına sebep olduğunu öğrenince, Shiva’nın babası David’in oğluna herhangi bir şey yapacağını düşünür ve korkar.

  Shiva’nın kız kardeşi evlenmeye karar verir. Shiva evliliğinde herhangi bir problem çıkmaması için çalışır.Ancak, kız kardeşinin düğününün bir gün öncesinde David Shiva’yı kendisinin düğününü nasıl durduğunu anlatmasını aksi takdirde kardeşininin düğününü iptal ettirmekle tehdit eder.  Shiva David ile yüzleşmek zorunda kalır. Shiva David’e yalvarır. Shiva, David’e kız kardeşinin evlenmesine engel olmaması durumunda her ne isterse yapmaya hazır olduğunu söyler. David, Shiva’dan Maduraili bir kadını kaçırmasını ister. Kaçırttırmak istediği kız, Madurai bölgesinde etkili bir politikacı olan Bakan Manivasagam'ın kızıdır. Shiva kabul eder.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      4.9   491

Background
 • Fragman
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...