1. Rodin

  Rodin

  720p Türkçe Dublaj

  Camille Claudel ile ünlü Fransız heykeltraşın romantizmine dayanan bir filmdir. Jacques Doillon tarafından yönetilen ve yazılan hakkında olumlu eleştiriler olduğu kadar olumsuz eleştirilerde bulunan 2017 Cannes Film Festivali'nde ana yarışma bölümünde Palme d'Or yarışması için seçilmiş bir filmdir.

  Heykeltıraşın yaşamı ile ilgili olayları incelemek yerine yapıtların hatıraları ya da aşk hafızası gibi birtakım farklı bakış açılarını göstermeyi tercih etmiştir. Yorumcuların söylediğine göre senaryonun gerçek bir amacı olmadığı gibi filmin belli bir yerde başlayıp belli bir yerde birmediğine dair eleştiriler bulunmaktadır. Bunların yanısıra uygunsuz sahnelerin çokluğundan dolayı farklı eleştiriler almıştır. Bunlardan bir tanesinde bunun daha az bir zaman kıstasında olması gerektiğini ifade etmektedirler.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      4.7   539

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz...